XVS96BMWP - Elektrooniline häire, Harmony XVS, valge, PNP, 96mm DIN rööpmel, 0...96dB, 16 tooniga häire, 4 kanalit, 12...24V DC. - Schneider Electric - Elektrooniline häire, Harmony XVS, valge, PNP, 96mm DIN rööpmel, 0...96dB, 16 tooniga häire, 4 kanalit, 12...24V DC. - Schneider Electric - 0
XVS96BMWP – Schneider Electric
Tellitav
Elektrooniline häire, Harmony XVS, valge, PNP, 96mm DIN rööpmel, 0...96dB, 16 tooniga häire, 4 kanalit, 12...24V DC. - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Default
Seeria Harmony XVS
Main
Device short name XVS
Complementary
Handle front plate colour 96 mm
Product or component type Electronic alarm
[uimp] rated impulse withstand voltage 0.8 kV
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 250 mA at 12 V
292 mA at 12 V
292 mA at 24 V
354 mA at 24 V
noise level 0…96 dB (continuous or intermittent tone) at 1 m
marking CE
Clamping connection capacity <= 1 x 1.5 mm²
Material PC (polycarbonate): terminal cover
PC (polycarbonate)/ABS (acrylonitrile butadiene-styrene): body
width (w) 96 mm
Signalling type 16 tones alarm
Colour White
Net weight 0.4 kg
Discrete output type PNP
Mounting support 96 mm DIN rail
depth 58.1 mm
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -35…70 °C
ip degree of protection Panel mounted: IP54 conforming to EN/IEC 60529
Range of product Harmony XVS
ambient air temperature for operation -20…50 °C
overvoltage category Class II conforming to EN/IEC 61140
standards EN/IEC 60947-5-1
EN/IEC 60947-1
protective treatment TC
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XVS96BMWP - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
XVS96BMWP - Schneider Electric
Elektrooniline häire, Harmony XVS, valge, PNP, 96mm DIN rööpmel, 0...96dB, 16 tooniga häire, 4 kanalit, 12...24V DC.