XSAV32373L10 - Induktiivsed lähedusandurid XS, pöörete jälgimine, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric - Induktiivsed lähedusandurid XS, pöörete jälgimine, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric - 0
XSAV32373L10 – Schneider Electric
Ainult taotlusel
Induktiivsed lähedusandurid XS, pöörete jälgimine, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric
Complementary
[sn] nominal sensing distance 10 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
Adjustable frequency range 120…3000 cyc/mn
length [l] 81 mm
Product certifications UL
CSA
CCC
Product or component type Sensor
[us] rated supply voltage 12...48 V DC with reverse polarity protection
Current consumption 0...15 mA no-load
maximum residual current 1.5 mA open state
maximum voltage drop <1.8 V (closed)
Differential travel 3...15% of Fr
Material Metal
supply voltage limits 10…58 V DC
switching frequency <= 800 Hz
Net weight 0.3 kg
Discrete output type PNP
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
repeat accuracy 3% of Sr
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…8 mm
Sensing range > 8...15 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Run-up delay at power-up 3 s reduce
Sensor design Cylindrical M30
Status led Output state: 1 LED (red)
Threaded length 67 mm
Wiring technique 3-wire
Size 81 mm
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XSAV32373L10 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Induktiivsed lähedusandurid XS, pöörete jälgimine, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 12...48 VDC, kaabel 10 m