XS912R1PAM12 - Induktiivsed lähendusandurid XS, induktiivne andur XS9 M12, L60mm, täis SS 303, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12 - Schneider Electric - Induktiivsed lähendusandurid XS, induktiivne andur XS9 M12, L60mm, täis SS 303, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12 - Schneider Electric - 0
XS912R1PAM12 – Schneider Electric
Tellitav
Induktiivsed lähendusandurid XS, induktiivne andur XS9 M12, L60mm, täis SS 303, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12 - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Single piece body
Series name Application
sensor name XS9
Complementary
[sn] nominal sensing distance 6 mm
length [l] 60 mm
Product certifications cULus
Handle front plate colour 12 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum residual current 0.1 mA open state
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application Harsh environment application
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Stainless steel 303
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15 % of Sr
Material Stainless steel 303
supply voltage limits 10…30 V DC
switching frequency <= 600 Hz
Net weight 0.024 kg
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 40 ms
Maximum delay recovery 0.015 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.00006 ms
repeat accuracy <= 5 % of Sr
Front material Stainless steel 303
thread type M12 x 1
electrical connection Male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…4.8 mm
Sensing range > 4...8 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 30 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M12
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 41 mm
Wiring technique 3-wire
Size 60 mm
Type of output signal Discrete
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -25…70 °C
ip degree of protection IP69K conforming to DIN 40050
IP68 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 1 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS912R1PAM12 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Induktiivsed lähendusandurid XS, induktiivne andur XS9 M12, L60mm, täis SS 303, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12