XS7E1A1PAL10 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric - 0
XS7E1A1PAL10 – Schneider Electric
Ainult taotlusel
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, kaabel 10 m - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
cable length 10 m
Series name General purpose
sensor name XS7
Complementary
cable composition 3 x 0.34 mm²
Product certifications C-Tick
UL
CSA
Handle front plate colour 26 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application -
Discrete output function 1 NO
Enclosure material PBT
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Plastic
width (w) 26 mm
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Net weight 0.395 kg
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 6 ms
switching capacity in ma <= 100 mA DC with overload and short-circuit protection
depth 13 mm
Maximum delay response 2 ms
Front material PBT
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…8 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Flat form 26 x 26 x 13
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Wiring technique 3-wire
Size 13 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP68 double insulation conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS7E1A1PAL10 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, kaabel 10 m