XS7C1A1DAL01M12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 40x40x15, PBT, Sn15mm, 12...24 VDC, M12 0,15 m - Schneider Electric - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 40x40x15, PBT, Sn15mm, 12...24 VDC, M12 0,15 m - Schneider Electric - 0
XS7C1A1DAL01M12 – Schneider Electric
Ainult taotlusel
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 40x40x15, PBT, Sn15mm, 12...24 VDC, M12 0,15 m - Schneider Electric
Body type Fixed
cable length 0.15 m
Complementary
Product certifications C-Tick
UL
Ecolab
CSA
Handle front plate colour 40 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
maximum residual current 0.5 mA open state
maximum voltage drop <4 V (closed)
Device application -
Discrete output function 1 NO
Enclosure material PBT
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Plastic
width (w) 40 mm
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Maximum delay first up 5 ms
Maximum delay recovery 0.7 ms
switching capacity in ma 1.5...100 mA DC with overload and short-circuit protection
depth 15 mm
Maximum delay response 0.3 ms
Front material PBT
electrical connection Remote male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…12 mm
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Wiring technique 2-wire
Size 15 mm
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 double insulation conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS7C1A1DAL01M12 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS7 40x40x15, PBT, Sn15mm, 12...24 VDC, M12 0,15 m