XS2M12AB120 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M12, L50mm, messing, Sn4mm, DC, kaabel 2 m - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M12, L50mm, messing, Sn4mm, DC, kaabel 2 m - Telemecanique - 0
XS2M12AB120 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M12, L50mm, messing, Sn4mm, DC, kaabel 2 m - Telemecanique
Body type Fixed
cable length 2 m
Series name Application
sensor name XS2
Complementary
[sn] nominal sensing distance 4 mm
length [l] 50 mm
Product certifications CCC
CSA
UL
Analogue output range 4...20 mA
Handle front plate colour 12 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 4 mA no-load
detection face Frontal
marking CE
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Non flush mountable
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1500 Hz
Electrical circuit type Analog output
Net weight 0.11 kg
Front material PPS
Maximum output current drift 10 %
thread type M12 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
Sensor type Inductive proximity sensor
Sensor design Cylindrical M12
Threaded length 36 mm
Wiring technique 2-wire
Size 54 mm
Type of output signal Analogue
ambient air temperature for operation -25…70 °C
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS2M12AB120 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS2M12AB120 - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M12, L50mm, messing, Sn4mm, DC, kaabel 2 m