XS218SANAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M18, L70mm, roostevaba, Sn12mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M18, L70mm, roostevaba, Sn12mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique - 0
XS218SANAM12 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M18, L70mm, roostevaba, Sn12mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
Series name Application
sensor name XS2
Complementary
[sn] nominal sensing distance 12 mm
length [l] 70 mm
Product certifications CSA
UL
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
market segment Pharmaceutical
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application Food and beverage
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Stainless steel 316 L
Detector flush mounting acceptance Non flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Stainless steel
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Discrete output type NPN
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 0.7 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.3 ms
Front material PPS
thread type M18 x 1
electrical connection Male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…9.6 mm
Sensing range > 8...15 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M18
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 42 mm
Wiring technique 3-wire
Size 70 mm
Type of output signal Discrete
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
IP69K conforming to DIN 40050
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…85 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS218SANAM12 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS218SANAM12 - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS2 M18, L70mm, roostevaba, Sn12mm, 12...24 VDC, M12