XS1N30PA349TF - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L43mm, messing, Sn20mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L43mm, messing, Sn20mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - 0
XS1N30PA349TF – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L43mm, messing, Sn20mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique
Body type Fixed
cable length 2 m
Complementary
[sn] nominal sensing distance 20 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 43 mm
Product certifications CSA
UL
Handle front plate colour 30 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption 0...10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application -
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 500 Hz
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 5 ms
Maximum delay recovery 1.4 ms
switching capacity in ma <= 200 mA DC with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.6 ms
Front material PPS
thread type M30 x 1.5
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…16 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M30
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 32 mm
Wiring technique 3-wire
Size 43 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
ip degree of protection IP68 double insulation conforming to IEC 60529
IP69K
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -40…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1N30PA349TF - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1N30PA349TF - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L43mm, messing, Sn20mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m