XS1M18PAS20D - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M18, L70mm, roostevaba, Sn5mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M18, L70mm, roostevaba, Sn5mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique - 0
XS1M18PAS20D – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M18, L70mm, roostevaba, Sn5mm, 12...24 VDC, M12 - Telemecanique
Complementary
[sn] nominal sensing distance 5 mm
length [l] 70 mm
Product certifications UL
CSA
Handle front plate colour 18 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption 0...15 mA no-load
maximum voltage drop <2.6 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application Selective detection of non ferrous materials
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Stainless steel : 304 CU
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Material Stainless steel
supply voltage limits 10…38 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Net weight 0.6 kg
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 0.7 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.3 ms
Front material PPS
thread type M18 x 1
electrical connection Male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…4 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Sensor design Cylindrical M18
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 52 mm
Wiring technique 3-wire
Size 70 mm
Type of output signal Discrete
ambient air temperature for operation -25…70 °C
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1M18PAS20D - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1M18PAS20D - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M18, L70mm, roostevaba, Sn5mm, 12...24 VDC, M12