XS1M12AB120 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M12, L50mm, messing, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M12, L50mm, messing, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - 0
XS1M12AB120 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M12, L50mm, messing, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
cable length 2 m
Series name Application
sensor name XS1
Complementary
[sn] nominal sensing distance 2 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 50 mm
Product certifications UL
CSA
Analogue output range 4...20 mA
Handle front plate colour 12 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 4 mA no-load
detection face Frontal
marking CE
Discrete output function 1 NC
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1500 Hz
Electrical circuit type Analog output
Net weight 0.075 kg
repeat accuracy <= 3% of Sr
Front material PPS
Maximum output current drift 10 %
thread type M12 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
linearity error +/- 2 mA
Operating zone 0.2…2 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Sensor design Cylindrical M12
Threaded length 42 mm
Wiring technique 2-wire
Size 54 mm
Type of output signal Analogue
Wire insulation material PvR
Environment
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1M12AB120 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1M12AB120 - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M12, L50mm, messing, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m