SRT2200RMXLI-NC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart - APC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart - APC - 0
SRT2200RMXLI-NC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart - APC - APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart - APC - 1
SRT2200RMXLI-NC – APC
Tellitav
EAN: 731304327561
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart - APC
SPETSIFIKATSIOONID
Main
matériel fourni CD avec logiciel
Cordon d'alimentation amovible spécifique au pays
CD de documentation
Guide d'installation
Carte de gestion réseau
Matériel de montage en rack
Supports de montage en rack
Rails de support de montage en rack
Câble USB
Carte de garantie
longueur du câble 2,44 m
type de connexion d'entrée BS1363A britannique
IEC 60320 C20
Schuko CEE 7 / EU1-16P
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1980W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 8 CEI 60320 C13
2 Cavaliers CEI
2 CEI 60320 C19
battery type Batterie au plomb
Complementary
number of cables 1
rated power in va 2200 VA
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne APC toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele SRT2200RMXLI-NC - APC
Hiljuti vaadatud
SRT2200RMXLI-NC - APC
APC Smart-UPS SRT 2200VA RM 230V võrgukaart