SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 0
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 1
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 2
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 3
SRT1500RMXLI - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC - 4
SRT1500RMXLI – APC
Tellitav
EAN: 731304340287
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V - APC
SPETSIFIKATSIOONID
Main
matériel fourni CD avec logiciel
Câble de communication
CD de documentation
Guide d'installation
Matériel de montage en rack
Supports de montage en rack
Rails de support de montage en rack
Câble USB
Carte de garantie
longueur du câble 1,83 m
type de connexion d'entrée CEI 60320 C14
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1500W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 6 CEI 60320 C13
battery type Batterie au plomb
Complementary
number of cables 1
rated power in va 1500 VA
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne APC toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele SRT1500RMXLI - APC
Hiljuti vaadatud
SRT1500RMXLI - APC
APC Smart-UPS SRT 1500VA RM 230V