SMT2200RMI2UNC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga - APC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga - APC - 0
SMT2200RMI2UNC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga - APC - APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga - APC - 1
SMT2200RMI2UNC – APC
Tellitav
EAN: 731304327691
APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga - APC
SPETSIFIKATSIOONID
Main
matériel fourni CD avec logiciel
CD de documentation
Guide d'installation
Matériel de montage en rack
Rails de support de montage en rack
Câble RS-232 de signalisation Smart UPS
Sonde de température
Câble USB
longueur du câble 2.00 m
type de connexion d'entrée BS1363A britannique
IEC 320 C20
Schuko CEE 7 / EU1-16P
tension d'entrée principale 230V
nominal power in w 1980W
tension de sortie principale 230V
autre tension d'entrée 220V
240V
autre tension de sortie 220V
240V
nombre d'unités de rack 2U
type de connexion de sortie 8 CEI 320 C13
3 Cavaliers CEI
1 CEI 320 C19
battery type Batterie au plomb
Complementary
number of cables 1
rated power in va 2200 VA
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal APC toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele SMT2200RMI2UNC - APC
Hiljuti vaadatud
SMT2200RMI2UNC - APC
APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga APC Smart UPS 2200VA LCD RM 2U 230V koos võrgukaardiga