RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 0
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 1
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 2
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 3
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 4
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 5
RSZE1S35M - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric - 6
RSZE1S35M – Schneider Electric
EAN: 3389110260120
Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus - Schneider Electric
BaltElec ladu
Laost otsas
Tarnija ladu
Laos
Olemas, oodata 5-7 päeva pärast
SPETSIFIKATSIOONID
Main
contact layout Separate
product range Harmony electromechanical relay
name of the device RSZ
type of product or equipment Socket
sale by indivisible quantity 10
Complementary
[ue] rated operational voltage < 250 V CA
compliance RSB plug-in relay with 1 C/O contact
[ith] conventional thermal current 12 A
tightening torque < 0.8 Nm for M3 screws
[uimp] rated impulse withstand voltage 3,6 kV
fixing method By screw (panel)
Clip-on (35 mm symmetrical DIN rail)
marking THIS
connection mode Screw connectors, 1 x 0.25...1 x 2.5 mm² (AWG 22...AWG 14) flexible with cable end
Screw connectors, 2 x 0.25...2 x 1 mm² (AWG 22...AWG 17) flexible with cable end
Screw connectors, 1 x 0.5...1 x 2.5 mm² (AWG 20...AWG 14) rigid without cable end
Screw connectors, 2 x 0.5...2 x 1.5 mm² (4 x 1.5 mm² + 2 x 1 mm² + 2 x 0.14 mm²) rigid without cable end
width (w) 15,5 mm
pin shape Plat
dielectric strength 2500V
Environment
degree of pollution 3
ip degree of protection IP20 conforming to EN/IEC 60529
product certificates UL
CSA
overvoltage category III
standards CEI 61984
operating ambient air temperature -25…85 °C
storage room temperature -40…85 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele RSZE1S35M - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
RSZE1S35M - Schneider Electric
Harmony relee RSB - alus - eraldi kontaktid - 12A - kruviliitmikuga ühendus