NSYTRV102PE - Kruviklemm - kaitsejuhtme jaoks - 2 punkti - 10mmІ - roheline/kollane - Schneider Electric - Kruviklemm - kaitsejuhtme jaoks - 2 punkti - 10mmІ - roheline/kollane - Schneider Electric - 0
NSYTRV102PE – Schneider Electric
EAN: 3606480532115
Kruviklemm - kaitsejuhtme jaoks - 2 punkti - 10mmІ - roheline/kollane - Schneider Electric
Range Linergy
name of the device TRV
type of product or equipment terminal block
Product Name Linergy TR
number of multiple connection points 1
nominal section 10 mm²
Complementary
associated accessories Space Envelopes
[in] rated current 76 A conforming to EN/IEC 60947-7-1
TeSys
length [l] 47,7 mm
batch quantity Pack of 50
dielectric constant 3.7 to 1 MHz
Handle front plate colour 47,5 mm
tightening torque 1,5…1,8 N.m
connection position Lateral
matter Polyamide 6/6: insulating casing
product weight 29,48 g
mode d'installation snap-on
connection mode 1 screw terminal: upstream
1 screw terminal: downstream
width (w) 10,2 mm
Colour Green yellow
Flame retardance V0, thickness 0.8 mm conforming to UL 94
measurement input number 2
dielectric loss 0.01 to 1 MHz conforming to IEC 60250
0.01 to 1 MHz conforming to VDE 0303-T4
wire stripping length 10 mm
cable section 0.5...16 mm², rigid
0.5...10 mm², flexible with cable end
0.2...10 mm², flexible without cable end
terminal block type protective conductor
slip resistance 500 CTI (> 400 kB) conforming to IEC 60093
1000 GΩ conforming to VDE 0303-T30
resistivity 10000 MΩ.m conforming to IEC
60093 10000 MΩ.m conforming to VDE 0303-T30
type of tool Connection: screwdriver
Disconnection: screwdriver
dielectric strength 1000 V conforming to IEC 60243-1
Environment
product certificates CEI-Ex
cURus
LR
CSA
DNV
operating temperature -40...130 °C conforming to IEC 60216-1
-40...130 °C conforming to VDE 0304-T21
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele NSYTRV102PE - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Kruviklemm - kaitsejuhtme jaoks - 2 punkti - 10mmІ - roheline/kollane