NSYTRAABV35 - Kinnitatav otsikuklapp DIN-redelile 35mm - laius 95mm - märgistatav - Schneider Electric - Kinnitatav otsikuklapp DIN-redelile 35mm - laius 95mm - märgistatav - Schneider Electric - 0
NSYTRAABV35 – Schneider Electric
EAN: 3606480534683
Kinnitatav otsikuklapp DIN-redelile 35mm - laius 95mm - märgistatav - Schneider Electric
BaltElec ladu
Laos
Saadame 24-48h pärast
Tarnija ladu
Laos
Olemas, oodata 5-7 päeva pärast
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Accessory category Mounting accessories
Range Linergy
name of the device BETWEEN
type of product or equipment Stopper
Product Name TR
Complementary
compliance TRV borne à vis borne
TRP push-in borne
TRR borne à ressort borne
TRH IDC borne
length [l] 50,5 mm
batch quantity Pack of 50
thickness 9,5 mm
product weight 14,8 g
mode d'installation By screw
Colour Grey
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele NSYTRAABV35 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Kinnitatav otsikuklapp DIN-redelile 35mm - laius 95mm - märgistatav