NSYCAG33LP - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - 0
NSYCAG33LP - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - 1
NSYCAG33LP - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric - 2
NSYCAG33LP – Schneider Electric
Tellitav
Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45 - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Accessory category Thermal management accessory
Range ClimaSys
product ClimaSys CA
Complementary
range compatibility Thalassa (Thalassa PLS)
Thalassa (Thalassa PLM)
Thalassa (Thalassa TBS)
Accessory / separate part designation ClimaSys ventilation system
Handle front plate colour 69 mm external:
Product or component type Plastic ventilation louvre
Device composition 2 plastic louvre
Cut-out dimensions 33 mm
Fixing mode By screws
Material Polyamide 6
width (w) 47 mm external:
Colour Grey (RAL 7035)
depth 22.5 mm external:
mounting position Vertical
Environment
ip degree of protection IP44
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele NSYCAG33LP - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Väljalõike tuulutusvõre läbimõõt 33mm IP45