KNB16CF2 - Tap off unit, Canalis KN, NF silindrilistele kaitsmetele, ühefaasiline, 16A, L+N+PE, kaitsmed ei ole kaasas, IP41 - Schneider Electric - Tap off unit, Canalis KN, NF silindrilistele kaitsmetele, ühefaasiline, 16A, L+N+PE, kaitsmed ei ole kaasas, IP41 - Schneider Electric - 0
KNB16CF2 – Schneider Electric
Tellitav
EAN: 3606480003257
Tap off unit, Canalis KN, NF silindrilistele kaitsmetele, ühefaasiline, 16A, L+N+PE, kaitsmed ei ole kaasas, IP41 - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
product range Canalis
busbar trunking compatibility Canalis KN busbar electrical sheath plug-in hatches
type of product or equipment Bypass unit
[ui] rated insulation voltage 500 V depending on protection device
bypass polarity L+N+PE
Complementary
[ie] rated operational current 16 A at 35 °C
[ue] rated operational voltage 230 to 500 V depending on protection device
application Low power distribution
range compatibility Canalis (KN) busbar electrical sheath
Handle front plate colour 172 mm
[uimp] rated impulse withstand voltage 4,6 kV
door/lid opening side Before
product weight 0,16 kg
mode d'installation Plug-in with phase selection
width (w) 72 mm
bypass unit disconnect mode By stretching
network frequency 50/60 Hz
Colour White (RAL 9001)
depth 50 mm
electrical connection Cable clamp terminal - cable: 4 mm² flexible
Cable clamp terminal - cable: 6 mm² rigid
equipment provided fuse to be ordered separately
cable tie
kind of protection fuse disconnector: for aM cylindrical fuse, size 8.5 x 31.5 mm - 16 A conform to NF standard
fuse disconnector: for gG cylindrical fuse, size 8.5 x 31.5 mm - 16 A conform to NF standard
Environment
ip degree of protection IP55 conforming to IEC 60529
standards CEI 61439-1
CEI 61439-6
shock resistance ik IK08 conforming to IEC 62262
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele KNB16CF2 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
KNB16CF2 - Schneider Electric
Tap off unit, Canalis KN, NF silindrilistele kaitsmetele, ühefaasiline, 16A, L+N+PE, kaitsmed ei ole kaasas, IP41