3VA1032-2ED32-0AA0 - 3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine - OEZ - 3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine - OEZ - 0
3VA1032-2ED32-0AA0 - 3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine - OEZ - 3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine - OEZ - 1
3VA1032-2ED32-0AA0 – OEZ
Ainult taotlusel
3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine - OEZ
SPETSIFIKATSIOONID
Main
degree of protection IP40
Complementary
Ambient temperature max. 70 °C
Basic package 1 pcs
Control element type lever
[in] rated current 32 A
Ambient temperature min. -25 °C
Collated package - pcs
Max. reduced rated current 32 A
Protection from front side of the device IP40
Country of origin CZ
Depth (netto) 70 mm
Max. release current of independent instantaneous (short-circuit) release 320 A
Handle front plate colour 130 mm
Min. reduced rated current 32 A
Min. release current of independent instantaneous (short-circuit) release 320 A
Power losses / 1 pole 3,53 W
Rated frequency 50/60 Hz
Rated operating voltage AC 690, DC 500 V
Rated operating voltage ac 690 V
mechanical endurance 15000 cycles
width (w) 76,2 mm
Rated short-circuit service breaking capacity / 415 v 16 kA
Rated short-circuit ultimate breaking capacity / 415 v 16 kA
Setting of instantaneous short-circuit release 10x In
Rated operating voltage dc 500 V
Poles description 3
Environment
Al N
Electrical endurance 8000 cycles
Pck 5375
Customs tariff 85362010
Eccn N
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne OEZ toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 3VA1032-2ED32-0AA0 - OEZ
Hiljuti vaadatud
3VA1032-2ED32-0AA0 - OEZ
3VA10, In 32 A, Icu 16 kA / 415 V, ülevooluvabastusega TM210 (FTFM), Ir 32 A, Ii 10x In, 3P, esipooluseline ühendamine