ABL8BPK24A07 - Aku 24 V DC 40 A 7 AH akujuhtimismooduli jaoks - Schneider Electric - Aku 24 V DC 40 A 7 AH akujuhtimismooduli jaoks - Schneider Electric - 0
ABL8BPK24A07 – Schneider Electric
Tellitav
Aku 24 V DC 40 A 7 AH akujuhtimismooduli jaoks - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Battery capacity 7 Ah
marking CE
Load current 0.7 A
input voltage limits 21...29 V
Net weight 6.5 kg
Self-discharge rate 9 %, 3 months
3 %, 1 month
15 %, 6 months
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -20…50 °C
operating altitude 2000 m
Range of product Phaseo
ambient air temperature for operation 0…40 °C
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele ABL8BPK24A07 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Aku 24 V DC 40 A 7 AH akujuhtimismooduli jaoks