LE2D18P7 - TeSys LE suletud DOL pöördkäiviti 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis - Schneider Electric - TeSys LE suletud DOL pöördkäiviti 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis - Schneider Electric - 0
LE2D18P7 – Schneider Electric
Tellitav
TeSys LE suletud DOL pöördkäiviti 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Default
Seeria TeSyS LE
Main
Device short name LE2D
Range TeSys
[uc] control circuit voltage 230 V AC 50/60 Hz
Product Name TeSys LE
motor power kW 10 kW at 500 V AC 50/60 Hz
10 kW at 660/690 V AC 50/60 Hz
4 kW at 220/230 V AC 50/60 Hz
9 kW at 415 V AC 50/60 Hz
9 kW at 440 V AC 50/60 Hz
7.5 kW at 380/400 V AC 50/60 Hz
Complementary
Cable entry number 2 ISO20 top
2 ISO25 top
2 Pg 16 bottom
2 Pg 21 bottom
2 ISO20 bottom
2 ISO25 bottom
[ith] conventional thermal current 17 A
Control type Push-button stop/reset red O
Selector switch 2 positions start I-II
Product certifications UKCA
Handle front plate colour 201 mm
Product or component type Enclosed DOL reversing starter
Device composition Thermal overload relay ordered separately
Reversing contactor
Device application Standard
Material Polycarbonate
width (w) 101 mm
Ik degree of protection IK07 conforming to IEC 60529
Net weight 2.41 kg
depth 160 mm
Utilisation category AC-3
Environment
ip degree of protection IP65 conforming to IEC 60529
ambient air temperature for operation -5…40 °C
Environmental characteristics Standard environment
standards IEC 60947-4-1
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele LE2D18P7 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
LE2D18P7 - Schneider Electric
TeSys LE suletud DOL pöördkäiviti 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis 18 A 230 V vahelduvvoolu mähis