5SU1356-7GV10 - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend. - Siemens - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend. - Siemens - 0
5SU1356-7GV10 - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend. - Siemens - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend. - Siemens - 1
5SU1356-7GV10 – Siemens
Tellitav
RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend. - Siemens
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Siemens toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1356-7GV10 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1356-7GV10 - Siemens
RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 10 A, Un AC: 230 V, lahtine pakend.