5SU1356-6KK20 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V - Siemens - 0
5SU1356-6KK20 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V - Siemens - 1
5SU1356-6KK20 – Siemens
Tellitav
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V - Siemens
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Siemens toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1356-6KK20 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1356-6KK20 - Siemens
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 20 A, Un AC: 230 V