5SU1356-6GV16 - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud. - Siemens - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud. - Siemens - 0
5SU1356-6GV16 - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud. - Siemens - RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud. - Siemens - 1
5SU1356-6GV16 – Siemens
Tellitav
RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud. - Siemens
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Siemens toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1356-6GV16 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1356-6GV16 - Siemens
RCBO, Icn: 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, B char., In: 16 A, Un AC: 230 V, lahtiselt pakendatud.