A9R55440 - Acti9 iIDK - diferentsiaallüliti - PdC 4,5kA 4P 40A tüüp AC 30mA - Schneider Electric - Acti9 iIDK - diferentsiaallüliti - PdC 4,5kA 4P 40A tüüp AC 30mA - Schneider Electric - 0
A9R55440 – Schneider Electric
Tellitav
Acti9 iIDK - diferentsiaallüliti - PdC 4,5kA 4P 40A tüüp AC 30mA - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Default
Seeria Acti9
Main
Range Acti9
name of the device iID K
type of product or equipment Differential Switch
differential sensitivity 30 mA
Product Name Acti 9 iID K
[ui] rated insulation voltage 440 V AC 50/60 Hz
neutral pole position Left
Complementary
9 mm pitches 8
[ue] rated operational voltage 380...415 V AC 50/60 Hz
[ics] rated service breaking capacity Idm 500 A
Im 500 A
Handle front plate colour 85 mm
tightening torque 3.5 Nm top or bottom
[uimp] rated impulse withstand voltage 4 kV
in rated operational current 40 A
product weight 0,37 kg
fully apparent cut Non
mode d'installation snap-on
electrical life AC-1: 2000 cycle
connection mode Tunnel type terminal top or bottom1…35 mm² rigid Tunnel
type terminal top or bottom1…25 mm² flexible Tunnel
type terminal top or bottom1…25 mm² flexible with ferrule
mechanical endurance 5000 cycle
width (w) 72 mm
network frequency 50/60 Hz
Colour Blanc
delay Snap
nominal conditional short-circuit current Inc 4500 A
wire stripping length 16mm for top or bottom connection
depth 69 mm
differential technology Voltage independent
mounting bracket DIN rail
Network type Type AC
optional locks Padlocking device
order type Just a little bit
Poles description 4P
Environment
degree of pollution 2
ip degree of protection IP20 conforming to CEI 60529
IP40 (modular housing) conforming to CEI 60529
electromagnetic compatibility Wave withstand 8/20 µs, 200 A conforming to EN/IEC 61008-1
standards EN/CEI 61008-1
quality labels NF
operating temperature -5…60 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele A9R55440 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
A9R55440 - Schneider Electric
Acti9 iIDK - diferentsiaallüliti - PdC 4,5kA 4P 40A tüüp AC 30mA