KSA400AB4 - Lõpptoideüksus, Canalis KSA400, alumiinium, 400A, paigaldus paremale või vasakule, ilma liinikaitseta, 3L+N+PE, valge RAL9001 - Schneider Electric - Lõpptoideüksus, Canalis KSA400, alumiinium, 400A, paigaldus paremale või vasakule, ilma liinikaitseta, 3L+N+PE, valge RAL9001 - Schneider Electric - 0
KSA400AB4 – Schneider Electric
Tellitav
EAN: 3606480004469
Lõpptoideüksus, Canalis KSA400, alumiinium, 400A, paigaldus paremale või vasakule, ilma liinikaitseta, 3L+N+PE, valge RAL9001 - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
product range Canalis
name of the device KSA
type of product or equipment Power unit
Product Name KS
bar material Aluminium
type of offer Classic
Risers
busbar electrical sheath polarity 3L + N + PE
Complementary
equipment included Insulating cover
[ie] rated operational current 400 A
compliance Canalis KSA busbar trunking 400 A
Handle front plate colour 348 mm
mounting location Right
Left
product weight 11,2 kg
circuit name 1
mode d'installation By screw
connection mode Lug for 300 mm² rigid
Lug for 300 mm² flexible
body material Metal
width (w) 501 mm
Colour White (RAL 9001)
depth 213,5 mm