NSYSPFX8100 – Schneider Electric
Tellitav
Spacial tavaline esipaneeli sokkel W800 H100 roostevaba teras 304L - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Accessory category Enclosure accessory
Anwendung Multi-purpose
Range Spacial
Complementary
range compatibility Spacial (Spacial SF)
Spacial (Spacial SM)
Spacial (Spacial SD)
Spacial (Spacial S3D)
Spacial (Spacial CRN)
Spacial (Spacial SFHD)
Spacial (Spacial S3HD)
Spacial (Spacial S3X)
Spacial (Spacial SMX)
Spacial (Spacial SFX)
Spacial (Spacial SDX)
Spacial (Spacial CRNG)
surface finish Untreated
Handle front plate colour 100 mm
Product or component type Plinth front
Device composition fixing elements
4 corner cover
1 front panel
1 rear panel
4 corner
Fixing mode By fixing element - on structure location
width (w) 800 mm nominal:
815 mm real: