PKB63P514 - Unika lukustatud pistikupesa 63 A 3P + E 100...130 V AC IP65 seinale - Schneider Electric - Unika lukustatud pistikupesa 63 A 3P + E 100...130 V AC IP65 seinale - Schneider Electric - 0
PKB63P514 – Schneider Electric
Ainult taotlusel
Unika lukustatud pistikupesa 63 A 3P + E 100...130 V AC IP65 seinale - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Device short name Unika socket
Outlet standard Industrial
Range PratiKa
Plug, socket category Low voltage
Complementary
[in] rated current 63 A
[ue] rated operational voltage 100...130 V
Base dimension 140 x 430 mm
Handle front plate colour 430 mm
Product or component type Interlocked socket
cable entry Cable gland
Connections - terminals Captive screws
Contacts material Pins: stainless steel
Screws: stainless steel
width (w) 140 mm
network frequency 50/60 Hz
Colour Grey (RAL 7035)
Ground lug clockwise position 4 h
Ik degree of protection IK09 conforming to EN 62262
Mounting mode Wall-mounted
Net weight 3 kg
depth 190 mm
Maximum cable cross section 35 mm²
Maximum cable outer diameter 25 mm
Network type AC
Plug, socket material Housing: self-extinguishing polymer
thread type Pg 21
Voltage colour Yellow
Poles description 3P + E
Protection type Without protection
Environment
ip degree of protection IP65 conforming to IEC 60529
ambient air temperature for operation 35 °C ( 86400 s )
-25…40 °C
standards IEC 60309-2
IEC 60309-1
fire resistance 750 °C conforming to IEC 60695-2-11
relative humidity 50 % at 40 °C
70 % at 30 °C
90 % at 20 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele PKB63P514 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
PKB63P514 - Schneider Electric
Unika lukustatud pistikupesa 63 A 3P + E 100...130 V AC IP65 seinale