NSYCAF223L55 - Filter EMC IP55 katte väljalõike jaoks 223x223mm - Schneider Electric - Filter EMC IP55 katte väljalõike jaoks 223x223mm - Schneider Electric - 0
NSYCAF223L55 – Schneider Electric
Tellitav
Filter EMC IP55 katte väljalõike jaoks 223x223mm - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Accessory category Thermal management accessory
Range ClimaSys
Product Name ClimaSys CA
Complementary
suitable for 223 x 223 mm cut-out
range compatibility ClimaSys (ClimaSys CV)
Accessory / separate part designation For EMC cover IP55, 223 x 223 mm
Handle front plate colour 212 mm cut-out:
Product or component type Filter
thickness 8 mm
Quantity per set Set of 5
width (w) 212 mm cut-out:
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele NSYCAF223L55 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Filter EMC IP55 katte väljalõike jaoks 223x223mm