XSAV11373L10EX - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, pöörete jälgimine ohtlikus piirkonnas, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, pöörete jälgimine ohtlikus piirkonnas, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, - Telemecanique - 0
XSAV11373L10EX – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, pöörete jälgimine ohtlikus piirkonnas, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
cable length 10 m
Series name Application
sensor name XSA
Complementary
[sn] nominal sensing distance 10 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
Adjustable frequency range 6…150 cyc/mn
length [l] 81 mm
Product certifications INERIS 04ATEX0022
IEC-Ex INE 17.0006
[us] rated supply voltage 12...48 V DC with reverse polarity protection
Current consumption 0...15 mA no-load
maximum voltage drop <1.8 V (closed)
detection face Frontal
marking II2 D-Ex tb IIIC T90°C Db IP67
Device application Rotation monitoring ATEX dust
Discrete output function 1 NC
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 3...15% of Fr
Material Metal
supply voltage limits 10…58 V DC
switching frequency <= 100 Hz
Net weight 0.3 kg
Discrete output type PNP
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
repeat accuracy 3% of Sr
Front material PPS
thread type M30 x 1.5
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…8 mm
Sensing range 8...15 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Run-up delay at power-up 9 s standard
Sensor design Cylindrical M30
Status led Output state: 1 LED (red)
Threaded length 57 mm
Wiring technique 3-wire
Size 30 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
Directives 2014/34/EU - ATEX directive
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -20…60 °C
Dust zone Zone 21 - 22
Environmental characteristics Hazardous location
standards EN/IEC 60079-31
EN/IEC 60079-0
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XSAV11373L10EX - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XSAV11373L10EX - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, pöörete jälgimine ohtlikus piirkonnas, M30, Sn10mm, 6...150c/mn,