XS8G12PA140S - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS8 12x40x26, plast, Sn4mm, 12...24 VDC, M8 - Schneider Electric - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS8 12x40x26, plast, Sn4mm, 12...24 VDC, M8 - Schneider Electric - 0
XS8G12PA140S – Schneider Electric
Ainult taotlusel
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS8 12x40x26, plast, Sn4mm, 12...24 VDC, M8 - Schneider Electric
Complementary
[sn] nominal sensing distance 4 mm
Product certifications CSA
UL
Handle front plate colour 45 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 0...10 mA no-load
maximum voltage drop <1.8 V (closed)
detection face Lateral
marking CE
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Plastic
Detector flush mounting acceptance Non flush mountable
Differential travel 3...20% of Sr
Material Plastic
width (w) 12 mm
supply voltage limits 10…30 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 4 ms
Maximum delay recovery 1 ms
switching capacity in ma <= 100 mA with overload and short-circuit protection
depth 31 mm
Maximum delay response 0.5 ms
repeat accuracy <= 10% of Sr
Front material Plastic
electrical connection Male connector M8, 3 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…3.2 mm
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Wiring technique 3-wire
Size 26 mm
Type of output signal Discrete
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS8G12PA140S - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS8 12x40x26, plast, Sn4mm, 12...24 VDC, M8