XS630B1PAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - 0
XS630B1PAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - 1
XS630B1PAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - 2
XS630B1PAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - 3
XS630B1PAM12 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique - 4
XS630B1PAM12 – Telemecanique
Laos
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12 - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
Series name General purpose
sensor name XS6
Complementary
[sn] nominal sensing distance 15 mm
length [l] 74 mm
Product certifications UL
CSA
E2
[us] rated supply voltage 12...48 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Device application Mobile equipment
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…58 V DC
switching frequency <= 500 Hz
Net weight 0.15 kg
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 1.4 ms
switching capacity in ma <= 200 mA DC with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.6 ms
Front material PPS
thread type M30 x 1.5
electrical connection Male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…12 mm
Sensing range > 8...15 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M30
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 52 mm
Wiring technique 3-wire
Size 74 mm
Type of output signal Discrete
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
IP69K conforming to DIN 40050
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS630B1PAM12 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS630B1PAM12 - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS6 M30, L74mm, messing, Sn15mm, 12...48 VDC, M12