XS618B1PAL10EX - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M18, Sn8mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M18, Sn8mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique - 0
XS618B1PAL10EX – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M18, Sn8mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique
Complementary
[sn] nominal sensing distance 8 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 61 mm
Product certifications IEC-Ex INE 17.0006
INERIS 04ATEX0022
[us] rated supply voltage 12...48 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed state)
detection face Frontal
marking II2 D-Ex tb IIIC T90°C Db IP68
Device application ATEX dust
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…58 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 0.7 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.3 ms
Front material PPS
thread type M18 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…6.4 mm
Sensing range > 4...8 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M18
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 51 mm
Wiring technique 3-wire
Size 18 mm
ambient air temperature for operation -20…60 °C
EN/IEC 60079-0
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS618B1PAL10EX - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS618B1PAL10EX - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M18, Sn8mm, 12...48 VDC, NO,