XS612B1PAL10EX - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M12, Sn4mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M12, Sn4mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique - 0
XS612B1PAL10EX – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M12, Sn4mm, 12...48 VDC, NO, - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
cable length 10 m
Series name Application
sensor name XS6
Complementary
[sn] nominal sensing distance 4 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 53 mm
Product certifications IEC-Ex INE 17.0006
INERIS 04ATEX0022
[us] rated supply voltage 12...48 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed state)
detection face Frontal
marking II2 D-Ex tb IIIC T90°C Db IP68
Device application ATEX dust
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…58 V DC
switching frequency <= 2500 Hz
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 0.2 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.2 ms
Front material PPS
thread type M12 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…3.2 mm
Sensing range > 2.5...4 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M12
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 42 mm
Wiring technique 3-wire
Size 12 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
Directives 2014/34/EU - ATEX directive
ip degree of protection IP68 conforming to IEC 60529
IP69K
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -20…60 °C
Dust zone Zone 21 - 22
Environmental characteristics Hazardous location
standards EN/IEC 60079-31
EN/IEC 60079-0
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS612B1PAL10EX - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS612B1PAL10EX - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS ATEX D, induktiivne andur ohtlikus piirkonnas, M12, Sn4mm, 12...48 VDC, NO,