XS1M30AB120 - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L50mm, messing, Sn10mm, 12...24 VDC, juhe 2 m - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L50mm, messing, Sn10mm, 12...24 VDC, juhe 2 m - Telemecanique - 0
XS1M30AB120 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L50mm, messing, Sn10mm, 12...24 VDC, juhe 2 m - Telemecanique
Body type Fixed
cable length 2 m
Series name Application
sensor name XS1
Complementary
[sn] nominal sensing distance 10 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 50 mm
Product certifications CSA
UL
Analogue output range 4...20 mA
Handle front plate colour 30 mm
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 4 mA no-load
detection face Frontal
marking CE
Discrete output function 1 NC
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 300 Hz
Electrical circuit type Analog output
Net weight 0.2 kg
repeat accuracy <= 3% of Sr
Front material PPS
Maximum output current drift 10 %
thread type M30 x 1.5
electrical connection Cable
output circuit type DC
linearity error +/- 2 mA
Operating zone 1…10 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Sensor design Cylindrical M30
Threaded length 42 mm
Wiring technique 2-wire
Size 54 mm
Type of output signal Analogue
Wire insulation material PvR
ambient air temperature for operation -25…70 °C
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1M30AB120 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1M30AB120 - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS, induktiivne andur XS1 M30, L50mm, messing, Sn10mm, 12...24 VDC, juhe 2 m