XS1M12AB120EX - Induktiivsed lähedusandurid XS ohtliku ala tolmule, induktiivne andur analoog, M12, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - Induktiivsed lähedusandurid XS ohtliku ala tolmule, induktiivne andur analoog, M12, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - 0
XS1M12AB120EX – Telemecanique
Tellitav
Induktiivsed lähedusandurid XS ohtliku ala tolmule, induktiivne andur analoog, M12, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m - Telemecanique
Body type Fixed
cable length 2 m
Complementary
[sn] nominal sensing distance 2 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 50 mm
Product certifications INERIS 04ATEX0022
Analogue output range 4...20 mA
[us] rated supply voltage 12...24 V DC
Current consumption 4 mA no-load
detection face Frontal
marking II2 D-Ex tb IIIC T90°C Db IP67
Device application ATEX dust
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Material Metal
supply voltage limits 10…38 V DC
switching frequency <= 1500 Hz
repeat accuracy <= 3% of Sr
Front material PPS
Maximum output current drift 10 %
thread type M12 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
linearity error +/- 2 mA
Operating zone 0.2…2 mm
Sensing range > 0...2.5 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Sensor design Cylindrical M12
Threaded length 42 mm
Wiring technique 2-wire
Size 12 mm
Type of output signal Analogue
Wire insulation material PvR
Environment
Directives 94/9/EC - ATEX directive
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -20…60 °C
Dust zone Zone 21 - 22
Environmental characteristics Hazardous location
standards EN/IEC 60079-0
EN/IEC 60079-31
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1M12AB120EX - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1M12AB120EX - Telemecanique
Induktiivsed lähedusandurid XS ohtliku ala tolmule, induktiivne andur analoog, M12, Sn2mm, 12...24 VDC, kaabel 2 m