XS1M08PC410 - Induktiivne andur XS1 M8, L50mm, roostevaba, Sn1.5mm, 12..24VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - Induktiivne andur XS1 M8, L50mm, roostevaba, Sn1.5mm, 12..24VDC, kaabel 2 m - Telemecanique - 0
XS1M08PC410 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivne andur XS1 M8, L50mm, roostevaba, Sn1.5mm, 12..24VDC, kaabel 2 m - Telemecanique
Body type Fixed
cable length 2 m
Complementary
[sn] nominal sensing distance 1.5 mm
cable composition 4 x 0.08 mm²
length [l] 51 mm
Current consumption 0...10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Discrete output function 1 NO + 1 NC
Enclosure material Stainless steel 303
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Stainless steel
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 5000 Hz
Net weight 0.035 kg
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 5 ms
Maximum delay recovery 0.1 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.1 ms
Front material PPS
thread type M8 x 1
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…1.2 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M8
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 42 mm
Wiring technique 4-wire
Size 51 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS1M08PC410 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS1M08PC410 - Telemecanique
Induktiivne andur XS1 M8, L50mm, roostevaba, Sn1.5mm, 12..24VDC, kaabel 2 m