XS130B3PAM12TF - induktiivne andur XS1 M30, L55mm, messing, Sn15mm, 12..24VDC, M12 - Telemecanique - induktiivne andur XS1 M30, L55mm, messing, Sn15mm, 12..24VDC, M12 - Telemecanique - 0
XS130B3PAM12TF – Telemecanique
Tellitav
induktiivne andur XS1 M30, L55mm, messing, Sn15mm, 12..24VDC, M12 - Telemecanique
Complementary
[sn] nominal sensing distance 15 mm
length [l] 55 mm
Product certifications E2
UL
CSA
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
Device application Mobile equipment
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 500 Hz
Maximum delay recovery 1.4 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
thread type M30 x 1.5
electrical connection Male connector M12, 4 pins
output circuit type DC
Operating zone 0…12 mm
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 32 mm
Wiring technique 3-wire
Size 55 mm
Type of output signal Discrete
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ambient air temperature for operation -40…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS130B3PAM12TF - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS130B3PAM12TF - Telemecanique
induktiivne andur XS1 M30, L55mm, messing, Sn15mm, 12..24VDC, M12