XS118B3PAL10 - Induktiivne andur XS1 M18, L40mm, messingist, Sn8mm, 12..24VDC, kaabel 10m - Telemecanique - Induktiivne andur XS1 M18, L40mm, messingist, Sn8mm, 12..24VDC, kaabel 10m - Telemecanique - 0
XS118B3PAL10 – Telemecanique
Tellitav
Induktiivne andur XS1 M18, L40mm, messingist, Sn8mm, 12..24VDC, kaabel 10m - Telemecanique
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Body type Fixed
cable length 10 m
Series name General purpose
sensor name XS1
Complementary
iso thread M18 x 1
[sn] nominal sensing distance 8 mm
cable composition 3 x 0.34 mm²
length [l] 40 mm
Product certifications CSA
UL
[us] rated supply voltage 12...24 V DC with reverse polarity protection
Current consumption <= 10 mA no-load
maximum voltage drop <2 V (closed)
detection face Frontal
marking CE
Discrete output function 1 NO
Enclosure material Nickel plated brass
Detector flush mounting acceptance Flush mountable
Differential travel 1...15% of Sr
Material Metal
supply voltage limits 10…36 V DC
switching frequency <= 1000 Hz
Discrete output type PNP
Maximum delay first up 10 ms
Maximum delay recovery 0.7 ms
switching capacity in ma <= 200 mA with overload and short-circuit protection
Maximum delay response 0.3 ms
Front material PPS
electrical connection Cable
output circuit type DC
Operating zone 0…6.4 mm
Sensor type Inductive proximity sensor
Shock resistance 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
Sensor design Cylindrical M18
Status led Output state: 1 LED (yellow)
Threaded length 28 mm
Wiring technique 3-wire
Size 40 mm
Type of output signal Discrete
Wire insulation material PvR
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…85 °C
ip degree of protection IP67 conforming to IEC 60529
Range of product Telemecanique Inductive proximity sensors XS
ambient air temperature for operation -25…70 °C
vibration resistance 25 gn amplitude = +/- 2 mm (f = 10…55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Telemecanique toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele XS118B3PAL10 - Telemecanique
Hiljuti vaadatud
XS118B3PAL10 - Telemecanique
Induktiivne andur XS1 M18, L40mm, messingist, Sn8mm, 12..24VDC, kaabel 10m