ATVRD15N4 - Regeneratsiooniseadme 15 kW Altivar muutuva kiirusega ajamile - Schneider Electric - Regeneratsiooniseadme 15 kW Altivar muutuva kiirusega ajamile - Schneider Electric - 0
ATVRD15N4 – Schneider Electric
Regeneratsiooniseadme 15 kW Altivar muutuva kiirusega ajamile - Schneider Electric
BaltElec ladu
Laost otsas
Tarnija ladu
Laos
Olemas, oodata 5-7 päeva pärast
SPETSIFIKATSIOONID
Default
Seeria Altivar 950
Complementary
[ue] rated operational voltage 456...778 V DC
range compatibility Altivar Machine ATV340
Altivar Machine ATV320
Altivar Process ATV900
Product certifications cUL
Handle front plate colour 399 mm
Product or component type Power module
[us] rated supply voltage 380...500 V - 15...10 %
output current 25.9 A at 380 V AC (continuous)
23.2 A at 500 V AC (continuous)
36.5 A at 380 V AC (transient for 60 s)
29.7 A at 500 V AC (transient for 60 s)
Device application Energy regeneration
Fixing mode By screws
input current 31.8 A at 380 V AC for voltage inputs (continuous)
27.9 A at 500 V AC for voltage inputs (continuous)
43.1 A at 380 V AC for voltage inputs (transient for 60 s)
36.3 A at 500 V AC for voltage inputs (transient for 60 s)
width (w) 105 mm
network frequency 45...65 Hz
Input power 13.5 kW at 380...500 V AC for voltage inputs (continuous)
20.3 kW at 380...500 V AC for voltage inputs (transient for 60 s)
Maximum dc bus voltage 300...880 V DC
Net weight 11.5 kg
Operating position Vertical or horizontal position
Maximum voltage drop at rated load 3 %
depth 235 mm
Pollution degree 2 conforming to EN/IEC 61800-5-1
Power supply: removable screw terminal block: 6 mm², AWG 8 (top)
DC bus: removable screw terminal block: 6 mm², AWG 8 (bottom)
Network number of phases 3 phases
Rated power in w 13.5 kW
Type of cooling Fan
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -40…70 °C
operating altitude <= 1000 m without derating
1000...3000 m with power derating 1 % per 100 m
Range of product Altivar
ambient air temperature for operation -10…50 °C without derating
50…60 °C with derating factor
Environmental characteristics Chemical pollution resistance class 3C3 conforming to EN/IEC 60721-3-3
Dust pollution resistance class 3S2 conforming to EN/IEC 60721-3-3
standards IEC 61800-3
IEC 61800-5-1
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele ATVRD15N4 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
ATVRD15N4 - Schneider Electric
Regeneratsiooniseadme 15 kW Altivar muutuva kiirusega ajamile