A9Z01440 - Jääkvoolukaitselüliti (RCCB), Acti9 ID K, 4P, 40A, A-tüüp, 30mA - Schneider Electric - Jääkvoolukaitselüliti (RCCB), Acti9 ID K, 4P, 40A, A-tüüp, 30mA - Schneider Electric - 0
A9Z01440 – Schneider Electric
Jääkvoolukaitselüliti (RCCB), Acti9 ID K, 4P, 40A, A-tüüp, 30mA - Schneider Electric
BaltElec ladu
Laost otsas
Tarnija ladu
Laos
Olemas, oodata 5-7 päeva pärast
SPETSIFIKATSIOONID
Main
Device short name ID K
Device location in system Outgoer
Range Acti9
Earth-leakage protection class Type A
Neutral position Left
Earth-leakage protection time delay Instantaneous
Earth-leakage sensitivity 30 mA
Product Name Acti9 ID K
[ui] rated insulation voltage 440 V AC 50 Hz
Complementary
9 mm pitches 8
[in] rated current 40 A
[ue] rated operational voltage 380...415 V AC 50 Hz
[ics] rated service breaking capacity Idm 500 A
Im 500 A
Control type Toggle
Handle front plate colour 81 mm
Product or component type Residual current circuit breaker (RCCB)
tightening torque 3.5 N.m top or bottom
[uimp] rated impulse withstand voltage 4 kV
Connections - terminals Biconnect top or bottom 1…35 mm² rigid
Biconnect top or bottom 1…25 mm² flexible
Contact position indication No
width (w) 72 mm
network frequency 50/60 Hz
Colour White
Mounting mode Clip-on
wire stripping length 14 mm for top or bottom connection
Mounting support DIN rail
depth 68 mm
mechanical durability 5000 cycles
electrical durability AC-1: 2000 cycles
Network type AC
Pollution degree 2
residual current tripping technology Voltage independent
Surge current 250 A
Rated conditional short-circuit current GL63: Inc 4.5 kA
K60: Inc 6 kA
Poles description 4P
Environment
Ambient air temp for storage/transportation -30…70 °C
ip degree of protection IP20 conforming to IEC 60529
IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529
ambient air temperature for operation -25…40 °C
electromagnetic compatibility 8/20 µs impulse withstand, 200 A conforming to EN/IEC 61008-1
standards EN/IEC 61008-1
EN/IEC 61008-2-1
quality labels VDE
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hinnainfo: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele A9Z01440 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
A9Z01440 - Schneider Electric
Jääkvoolukaitselüliti (RCCB), Acti9 ID K, 4P, 40A, A-tüüp, 30mA