A9C62240 - Reflex iC60N Ti24 40 A 2P kõveraga C integreeritud juhtimiskontroller MCB - Schneider Electric - Reflex iC60N Ti24 40 A 2P kõveraga C integreeritud juhtimiskontroller MCB - Schneider Electric - 0
A9C62240 – Schneider Electric
Tellitav
Reflex iC60N Ti24 40 A 2P kõveraga C integreeritud juhtimiskontroller MCB - Schneider Electric
SPETSIFIKATSIOONID
Additional Information
curve C
Main
Device short name Reflex iC60N
Range Acti9
[uc] control circuit voltage 230 V AC 50/60 Hz
24 V AC 50/60 Hz
48 V AC 50/60 Hz
24 V DC
48 V DC
Number of protected poles 2
Product Name Reflex iC60
Trip unit technology Thermal-magnetic
[ui] rated insulation voltage 500 V AC
Complementary
9 mm pitches 9
product compatibility With PLC
[in] rated current 40 A
10 kA Icu at 380...415 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-2
Control type Toggle
Remote control by pulse
ON/OFF button
Remote control by continuous command
control signal type Impulse
Maintained very low voltage
Maintained
Handle front plate colour 84 mm
Product or component type Integrated control circuit breaker
[us] rated supply voltage 230 V AC at 50/60 Hz
Locking options description Padlock in OFF position
Breaking capacity code N
Contact position indication Yes
Device application Distribution
Control
width (w) 81 mm
network frequency 50/60 Hz
Colour White
Local signalling Red LED: fault
Green LED: device ON
Flashing LED: device overheat
Flashing LED: device tripped
Flashing LED: device ready
Mounting mode Fixed
Earth-leakage protection Separate block
Mounting support 35 mm symmetrical DIN rail
depth 77 mm
mechanical durability 50000 cycles
electrical durability AC-1: 50000 cycles AC 50 Hz
Network type AC
Pollution degree 3
Provision for padlocking Padlockable
Poles description 2P
Environment
ip degree of protection IP20 conforming to IEC 60529
Tropicalisation 2
relative humidity 93 % at 40 °C
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Schneider Electric toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele A9C62240 - Schneider Electric
Hiljuti vaadatud
A9C62240 - Schneider Electric
Reflex iC60N Ti24 40 A 2P kõveraga C integreeritud juhtimiskontroller MCB