5SU1356-7KK25 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V - Siemens - 0
5SU1356-7KK25 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V - Siemens - 1
5SU1356-7KK25 – Siemens
Tellitav
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V - Siemens
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Siemens toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Projektihind – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi eripakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1356-7KK25 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1356-7KK25 - Siemens
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp A, 30 mA, C-Char, In: 25 A, Un AC: 230 V