5SU1356-0KK10 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - 0
5SU1356-0KK10 - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - 1
5SU1356-0KK10 – Siemens
Tellitav
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens
Vastame 2 tunni jooksul
  • Autentne Siemens toode, vastavusdokumendid päringu alusel.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Tõhus ja kiire logistika Baltikumis ning Soomes; koostöö logistikapartneritega.
  • Tehniline tugi ja nõustamine valikul vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1356-0KK10 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1356-0KK10 - Siemens
RCBO, 6 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B-kategooria, sisend: 10 A, Un AC: 230 V