5SU1354-0KK10 - RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - 0
5SU1354-0KK10 - RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens - 1
5SU1354-0KK10 – Siemens
Tellitav
RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V - Siemens
KKK ja hinna lisateave
Võta meiega ühendust
Baltelec
E–R 9:00–17:00
info@baltelec.ee
Vastame 2 tunni jooksul
  • Originaal Siemens toode, sertifikaadid ja vastavusdokumendid saadaval.
  • Mahupõhine hinnastus – küsi pakkumist suuremate koguste jaoks (võimalik, et sätestame MOQ).
  • Kiire tarne Baltikumis ning Soomes; koostöö tunnustatud kulleritega.
  • Tehniline tugi ja ettepanekud sobivuse kohta vastavalt Sinu rakendusele.
Hind: Küsi projektipakkumist. Hind sõltub kogusest, tarne- ja maksetingimustest.
KKK tootele 5SU1354-0KK10 - Siemens
Hiljuti vaadatud
5SU1354-0KK10 - Siemens
RCBO, 10 kA, 1P+N, tüüp AC, 30 mA, B char., In: 10 A, Un AC: 230 V